SEO Nedir?

SEO Nedir?

Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO arama motorlarının web sitelerini daha kolay şekilde incelemesi için geliştirilmiş kriter düzenlemesidir ve arama motorlarında web sitelerin daha iyi ve sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Genel olarak arama motorlarında sitenin yükselmesi için yapılan tüm çalışmalara denir.

SEO doğal yollar ile yükselemeyen sitelerin doğal olmayan yöntemler ile doğalmış gibi gösterilme sanatıdır. Bu şekilde web siteler popülerliği yakalayabilir ve yükselebilir. Google’da üst sıralarda olmak ise en iyi reklam olmakla beraber popülaritenin zirvesidir. Uzman bir SEO firması ile çalışmanız durumunda siteniz kolayla üst sıralara yükselecektir. Bir site üst sıralar çıktığı anda ziyaretçileri de o oranla artacak ve getirdiği hit sayısı da artacaktır.

SEO Taktikleri

SEO’da doğallık çok önemlidir öyle ki yanlış SEO taktikleri sitenizin sırasını düşürebileceği gibi profesyonel hizmette üs sıralarda olmanızı sağlar. Sitelerin blog, forum ve sosyal ağlarda paylaşılması SEO’ya katkı sağlarken tamamen doğalmış gibi bir görünüm verir. Kullanıcıya faydalı bir site algısı oluşturur.

Rahila Bilişim bu anlamda sitelerinize can suyu olacak SEO çalışmaları ile üst sıralara yükselmenizi sağlar bu sayede popülaritesi artan siteniz her geçen gün daha fazla ziyaretçiyi çeker. Pendik merkezde bulunan ofisini ziyaret edebilir veya web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.

02 Ekim 2017
SEO Nedir? için yorumlar kapalı
362 kez görüntülendi