Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, bir kurumun kimliğini, ürünlerini, hizmetlerini ve kurum hakkında genel bilgilerin içerdiği sitelerdir.

Kurumsal web tasarım, yukarıda anlatılan konuya uygun olarak tasarlanır. Kurumun ürünleri, kimliği ve diğer detayları ön plana çıkartılarak dizayn edilir ve yayınlanır. Kurumsal web tasarım; kurumun adı, kuruma ait slogan, tipografi, logo, renkler, ürün tasarımı, ofis tasarımları, bina tasarımı, çevre tasarımı gibi detaylar göz önünde bulundurularak yapılır. Kurumsal web tasarım, kişisel sitelerden farklı olarak dizayn edildiği için kişisel web sitelerden ayrı tutulurlar.

Kurumsal web tasarım nasıl olmalıdır?

Bir ziyaretçinin gözünden kurumsal web tasarımın nasıl olması gerektiğini hesaba katarak dizayn yaptığınızda, kurumsal web tasarımın nasıl olması gerektiği hakkında daha iyi bilgilere sahip olabilirsiniz. Buna göre;

Pratik olması; kullanıcının aradığını kolaylıkla bulmasını,

Fonksiyonel olması; ziyaretçinin istediği aramaları veya bilgilenmek istediği konuları kolaylıkla bulabilmesini,

Kullanıma uygun olması; mobil veya masa üstü bilgisayardan ziyaret edilen sitede isteneni kolay bulmasını,

Estetik olması; ziyaretçinin sitede daha uzun süre kalmasını,

Kolay algılanabilir olması; kurumsal sitede anlatılmak istenenin kolaylıkla anlaşılmasını sağlar.

Yukarıda belirttiğimiz gibi kurumsal web tasarım, tamamen ziyaretçinin siteden verim almasına yönelik olarak hazırlanır. Rahila Bilişim olarak yılların deneyim ve tecrübesine sahip olmanın avantajını aynı zamanda müşterilerimize de sunmaktayız. Pendik web tasarım hizmetleri ile müşterilerimizin iş hacmini yükseltmek, sanal borsada yer almak isteyenlere en iyi şekilde yardımcı olmak için sürekli kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Pendik Web Tasarım

İşyerleri ile canlı ve dinamik bir alanı oluşturan Pendik’te hizmet veren firmamız, kurumsal web tasarım noktasında müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Aradığınız hizmetten çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile güven dolu yarınlara ulaşmanın tadına varacaksınız.

16 Ekim 2017
Kurumsal Web Tasarım için yorumlar kapalı
378 kez görüntülendi