Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2012 yılından bu yana müşterilerimize web tasarım, grafik tasarım, logo çalışmaları, SEO, içerik editörlüğü, e-ticaret yönetimi, SEO uyumlu makale hizmeti sunduğumuz Rahila Bilişim olarak hizmet kalitemizin çıtasını yükseltmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sektörün referans isimlerinden  biri olan firmamız, İstanbul Pendik merkezli olarak hizmet vermekte olup tüm Türkiye ve Avrupa genelinde hizmet vermektedir. Çeviri makaleler, kurumsal yazılar, firma tanıtım yazıları, özel haber yazıları, KOSGEB projeleri, web tasarım, SEO (arama motoru optimizasyonu) gibi alanlarda hizmet veren firmamız, tercih edilen ve güven noktasında müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir.

Rahila Bilişim; alanında deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyetine önem veren çalışmaları ile hizmetlerini aksatmadan devam eden ve sektörü yakından takip ederek alt yapı çalışmalarına yenilik ekleyen bir isimdir.

Misyon:

Müşteri memnuniyetini sağlamak, referans isim olmak adına yaptığımız çalışmalarımızda ilke olarak “kalite” kavramını belirleyici kıldık. Firmamız, ana alan olan içerik hizmeti ve SEO alanında hizmet vermekte olup, geniş kadrosu ile kısa sürede alınan işleri teslim etmektedir. “Kalitede sınırsızlık” ilkesi ile hareket eden firmamız, alanında en iyi bilinen isimlerden biridir.

Vizyon:

Sektörün belirleyici ve referans ismi olma yolunda hızla ilerlemeye devam eden Rahila Bilişim, hizmetlerine yenilik katmak, var olan hizmetleri geliştirerek müşterilerine daha kaliteli hizmetleri sunma vizyonu ile çalışmaktadır. Çalışmalarımızda uygun fiyatlarla birlikte kaliteli iş sonuçlarını da sunmayı ihmal etmeyerek sektörün lideri olma yolundaki çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.